Atribuită
Cumpărare directă
Trusa prim ajutor, model geanta portabila, dimensiuni 47 X 27 X 24 cm, trusa trebuie sa contina urmatoarele produse medicale: 1 foarfece, 1 penseta, leucoplast, 2 benzi extensibile, 2 bandaje, 10 comprese sterile, 20 tampoane alcoolizate, 2 per. manusi, 20 pansamente, 1 pansament decupat, 5 plicuri cu benzi sutura, 2 comprese reci, 1 banda autofixanta, 2 sprayuri reci, 1 spray alcool 70gr, 1 ulei camforat, 1 apa oxigenata, 1 gel masaj cu arnica/mentol, 1 banza adeziva elastica (2.5x 3 cm), 2 benzi adezive elastice (2,5 x 6 cm), 1 banda adeziva elastica (2,5 x 8 cm), 2 role leucoplast
- Număr anunț
- DA26938074
- Autoritate contractantă
- Clubul Sportiv Universitar Oradea (CUI 8783960)
- Furnizor / câștigător
- TARABOSTES S.R.L. (CUI 18394315)
- Cod CPV
- 33141623-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 448,21 RON
- Valoare atribuită
- 448,21 RON
- Data publicării
- 27.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.