Atribuită
Cumpărare directă
10400014 Liant aditivat Multibat, tencuiala si zidarie, 40 kg Avantaje: tendinta minima la fisurare nu contine si nu necesita var protejeaza armaturile inglobate aderenta buna la suport consum scazut pe m2 Domenii de utilizare: Pentru zidarie: (pe suport de: blocuri de beton, caramida plina, caramida cu goluri, BCA, blocuri din beton usor). Tencuiala (interioara sau exterioara): amorsa: lapte de ciment sau mortar fluid; tencuiala propriu-zisa; tinci (strat de finisaj); Suportul pe care se aplica poate sa fie: beton, caramida plina, caramida cu goluri, BCA, blocuri din beton usor
- Număr anunț
- DA27019121
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA STRAZILOR BUCURESTI (CUI 4433872)
- Furnizor / câștigător
- ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
- Cod CPV
- 44110000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 408,40 RON
- Valoare atribuită
- 408,40 RON
- Data publicării
- 09.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.