Atribuită
Cumpărare directă
SERVICII DE ASIGURARE RCA PENTRU 14 AUTOVEHICULE, conform ofertei nr.20720/25.11.2020: NT1549 BULDOEXCAVATOR = 774.25 LEI - NT05ENR AUTOTURISM = 313.81 LEI - NT25APA AUTOVEHICUL SPECIAL N3 = 607.00 LEI - NT07EHW AUTOTURISM = 383.63 LEI - NT08JDU AUTOTURISM = 429.34 LEI - NT10APA AUTOTURISM = 310.00 LEI - NT1198 INCARCATOR FRONTAL = 733.50 LEI - NT28APA VEHICUL INCOMPLET N3 = 1.947,00 LEI - NT31APA AUTOSPECIALA = 466.75 LEI - NT32APA AUTOSPECIALA = 607.00 LEI - NT33APA AUTOSPECIALA = 1.153,30 LEI - NT36APA AUTOSPECIALA = 1.456,80 LEI - NT43APA AUTOTURISM M1= 357.79 LEI - NT45APA AUTOSPECIALA = 3.245,00 LEI
- Număr anunț
- DA26943296
- Autoritate contractantă
- Compania Judeteana Apa Serv S.A. Neamt (CUI 15346437)
- Furnizor / câștigător
- FAST BROKERS - BROKER DE ASIGURARE (CUI 14785760)
- Cod CPV
- 66514110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.785,17 RON
- Valoare atribuită
- 12.785,17 RON
- Data publicării
- 02.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.