Atribuită Cumpărare directă

Articol Val. fara TVA Test clip 126,05 lei; Test vehicul 25,21 lei; OG D-RX4 Bujii de preincalzire 168,07 lei; OG refacut cablaj electric 126,05 lei, Bujii incadescente 510,92 lei. Total fara TVA 956,30 lei.

Număr anunț
DA26963170
Autoritate contractantă
GARDA FORESTIERA TIMISOARA (CUI 16420620)
Furnizor / câștigător
AUTO GROUP SRL (CUI 8111055)
Cod CPV
50112100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
956,30 RON
Valoare atribuită
956,30 RON
Data publicării
03.12.2020 00:00
Data finalizării
04.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

956,30 RON

din 956,30 RON estimat