Atribuită Cumpărare directă

LaptopLENOVO Ideeapad 3 AMD Ryzen 7 3700U, 15.6", Full HD, 8GB, 512GB SSD, RX VEGA 10Free DOS.

Număr anunț
DA27021828
Autoritate contractantă
Comuna Bucovat (Primaria Bucovat) (CUI 23070129)
Furnizor / câștigător
ESARA IT SRL (CUI 30601312)
Cod CPV
30213100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.773,10 RON
Valoare atribuită
2.773,10 RON
Data publicării
09.12.2020 00:00
Data finalizării
10.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.773,10 RON

din 2.773,10 RON estimat