Atribuită Cumpărare directă

Persoane de contact pentru procedura de achizitie publica: Alexandru Stoian, tel:0728628854, e-mail: alexandru.stoian1@petrom.com Date de contact pentru transmiterea comenzii: tel:0214022250, fax:0212063104, e-mail: comercial@petrom.com. Carburant "Motorina Euro 5" care respecta prevederile legislative nationale si standardele, astfel: HG 15/5.01.2006, HG 456/16.05.2007, Ordinul Ministerului Transporturilor , Constructiilor si Turismului nr. 2135/8.12.2005 pentru aprobarea reglementarilor RNTR4, Standardul european EN 590:2004 cu AC:2005, Standardul roman SR EN:octombrie 2004 cu AC:2006 Pretul de catalog ofertat de 3.647,37 lei/1000litri 15°, fara TVA, este pretul de vanzare franco depozit Petrom, valabil la data de 07.12..2020, inclusiv acciza (la data de 01.01.2020, valoarea accizei este de 1.625,37 lei/1.000L15) . transportul va fi asigurat de ofertant in mod gratuit.

Număr anunț
DA26987869
Autoritate contractantă
COMUNA STULPICANI (Primaria Comunei Stulpicani) (CUI 4326728)
Furnizor / câștigător
OMV PETROM MARKETING SRL (CUI 11201891)
Cod CPV
09134220-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
32.760 RON
Valoare atribuită
32.760 RON
Data publicării
07.12.2020 00:00
Data finalizării
07.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.760 RON

din 32.760 RON estimat