Atribuită Cumpărare directă

8056600 BUC. SMART-SUSP. 800 A458+CREM MAT 2C 142,02 1 BUC 3020603 MOBILIER CRINA FRASIN 197,48 1 BUC

Număr anunț
DA27005396
Autoritate contractantă
STATIUNEA DE CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU LEGUMICULTURA BUZAU (CUI 38675072)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
39516000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
339,50 RON
Valoare atribuită
339,50 RON
Data publicării
08.12.2020 00:00
Data finalizării
09.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

339,50 RON

din 339,50 RON estimat