Atribuită
Cumpărare directă
PACHET INTRETINERE NUMAR DE REFERINTA: 2557 PRET DE CATALOG: 1.777,87 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: pachet COD SI DENUMIRE CPV: 44423000-1 Diverse articole (Rev.2) DESCRIERE: 100608121 3663602997665 LAMINAT 8MM AC4 GLADSTONE 1.996MARO 57.88 48.64 4 Buc 100592362 366360249156... mai departe
- Număr anunț
- DA26951535
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA HOMORODU DE MIJLOC (CUI 17339649)
- Furnizor / câștigător
- BRICOSTORE ROMANIA S.R.L. (CUI 14328360)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.777,87 RON
- Valoare atribuită
- 1.777,87 RON
- Data publicării
- 02.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.