Atribuită
Cumpărare directă
Pachet materiale conform ADV1185892/20.11.2020 si oferta: 1. Cablu coaxial RG213 (50 Ohmi): 100m; buc 100 m 7.4 2. Conector (mufă) N mamă pentru cablu RG213: 6 buc; buc 6 8.69 3. Conector (mufă) N tată pentru cablu RG213: 3 buc; buc 3 14.12 4. Cablu coaxial RG58 (50 Ohmi): 100m; buc 100 m 1.23 5. Conector (mufă) N mamă pentru cablu RG58: 3 buc; buc 3 7.4 6. Conector (mufă) N tată pentru cablu RG58: 6 buc; buc 6 9.24 7. Cablu TV RG6 (75 Ohmi): 100m buc 100 m 1.21 8. Mufă TV tată metal: 10 buc ; buc 10 0.87 9. Mufă RJ11 6p4c: 100 buc. ; buc 100 0.23 10. Mufă RJ50 10p10c: 20 buc. ; buc 20 2.03 11. Regletă telefonică tip krone (10 perechi): 10 buc ; buc 10 26.4 12. Priză simplă telefonică RJ11: 10 buc; buc 10 3.19 13. Priză dublă telefonică RJ11: 5 buc; buc 5 4.62 14. Prelungitor RJ11: 10 buc; buc 10 4.88
- Număr anunț
- DA26944933
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "MIHAIL GRIGORE STURDZA" AL JUDETULUI IASI (CUI 4701630)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
- Cod CPV
- 32572000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.596,24 RON
- Valoare atribuită
- 1.596,24 RON
- Data publicării
- 02.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.