Atribuită Cumpărare directă

Kimono karate kumite, compus – bluza si pantalon, compozitie material – 25% bumbac si 75% poliester, densitate 8 oz, omologat WKF, Culoare – alb

Număr anunț
DA26979068
Autoritate contractantă
Clubul Sportiv Universitar Oradea (CUI 8783960)
Furnizor / câștigător
TARABOSTES S.R.L. (CUI 18394315)
Cod CPV
18412000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.741,20 RON
Valoare atribuită
1.741,20 RON
Data publicării
05.12.2020 00:00
Data finalizării
07.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.741,20 RON

din 1.741,20 RON estimat