Atribuită Cumpărare directă

ADV 1187626 1 ALTERNATOR 24V RABA B 3 268,91 806,73 2 DEMAROR 24V RABA B 2 626,05 1252,1 3 REGULATOR PRESIUNE RABA B 1 163,86 163,86 4 CAMERA FRANARE SOATE SAVIEM B 3 390,76 1172,28 3394,97 TRANSPORTUL INCLUS IN PRETUL PRODUSULUI

Număr anunț
DA26964502
Autoritate contractantă
Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta "Bucovina" Suceava (CUI 4244490)
Furnizor / câștigător
DUEXIM SRL (CUI 151836)
Cod CPV
34320000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.394,97 RON
Valoare atribuită
3.394,97 RON
Data publicării
03.12.2020 00:00
Data finalizării
04.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.394,97 RON

din 3.394,97 RON estimat