Atribuită Cumpărare directă

STRIPURI DE URINA 14 G COMPATIBIL CU URIT 500 B / 100 STRIPURI/CUT cu 14 parametri: - leucocite, corpi cetonici, nitriti, urobilirubina, bilirubina, proteine, glucoza, densitate, sange, ph, acid ascorbic, microalbumina, calciu, creatinina. 500 stripuri cpu 700 stripuri spital

Număr anunț
DA26925771
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal de Urgenta Pascani (CUI 4701371)
Furnizor / câștigător
ROTEST SRL (CUI 13362371)
Cod CPV
33696700-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.116 RON
Valoare atribuită
1.116 RON
Data publicării
26.11.2020 00:00
Data finalizării
27.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.116 RON

din 1.116 RON estimat