Atribuită
Cumpărare directă
denumire um cantitate pret_unitar AUTOFILETANTA 3.5*45 BUC 1000 0.0504 BURGHIU 8 BUC 3 16.4133 REZERVA CATER BUC 2 4.2 DIBLU RIGIPS BUC 70 0.9244 DOZA GC BUC 16 4.1175 DOZA 6P GC BUC 50 8.7394 COLIERE PL BUC 4 4.705 BANDA IZ BUC 4 2.94 CREION TENSIUNE BUC 1 2.18 RIFLAT 32 ML 400 2.353 AUTOFILETANTA 3.5*35 BUC 3000 0.042 MARKER BUC 2 3.11 ALIAJ 30*200 GR BUC 2 47.06 PASTA DEC BUC 1 47.06 DALTA BUC 1 6.3 VATA MINERALA BAX 6 63.025 FLEX BUC 2 41.175 DIBLU CUI 6*80 BUC 200 0.1009 DIBLU CUI 8*120 BUC 8 0.2525 DIBLU CUI 8*160 BUC 6 0.3367 AUTOFILETANTA 3.5*90 BUC 10 0.361 AUTOFILETANTA 3.5*55 BUC 50 0.0672 CATER BUC 1 7.14 REZERVE CATER BUC 1 7.56 AUTOFORANTA 3.5*9.5 BUC 1000 0.042 DOZA BUC 24 3.2771 INTRERUPATOR BUC 12 6.3158 PINI BUC 90 3.1932 DULIE BUC 8 3.53 MYYM 3*2.5 ML 7.5 3.7813 BEC LED BUC 4 6.7225 RIGIPS 12.5/2 M BUC 31 16.8068 AUTOFILETANTA 3.5*25 BUC 6000 0.0336 BRIDE NAYLON BUC 2 11.26 BANDA IZOLATIE BUC 4 2.94 CLEMA BUC 60 3.1933 MYF 2.5 M 300 1.0084 RIFLAT 20 ML 100 1.0924 LACAT BUC 2 25.21 PRELUNGITOR BIT BUC 3 5.8833 BIT BUC 6 4.6217 DOZA 6M BUC 20 8.7395 DOZA 4M BUC 10 5.546 DOZA 2M BUC 12 4.5375 BATERIE R3 AAA BUC 6 3.025 BATERIE R6 AA BUC 6 3.1933 DIBLU CUI 6*80 BUC 200 0.1009
- Număr anunț
- DA27014582
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA MUNICIPIULUI FAGARAS (CUI 4384419)
- Furnizor / câștigător
- JANMAR COM SRL (CUI 5211602)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.801,20 RON
- Valoare atribuită
- 4.801,20 RON
- Data publicării
- 09.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.