Atribuită Cumpărare directă

Teste glicemie BS102 Dr.Life • Principiul de testare: Glucoza din mostrele de sânge se amestecă cu substanțele chimice speciale de pe benzile de testare şi este generat o mică undă de curent electric. Tensiunea se modifică odată cu nivelul glucozei din mostra de sânge. Aparatul măsoară curentul, calculează nivelul glucozei din sânge, afişează rezultatul şi îl stochează în memoria sa. • Metoda de testare: Biosenzor de glucoză-oxidază • Ambalare: cutie cu 50 bucati

Număr anunț
DA26949758
Autoritate contractantă
SPITALUL DE BOLI PULMONARE BREAZA (CUI 2843469)
Furnizor / câștigător
PANSIPROD DISTRIBUŢIE SRL (CUI 32011857)
Cod CPV
33124131-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
302,40 RON
Valoare atribuită
302,40 RON
Data publicării
02.12.2020 00:00
Data finalizării
03.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

302,40 RON

din 302,40 RON estimat