Atribuită
Cumpărare directă
2020372 SEMINEU ECONOMIC - BS 9KW 5 BUC 2022037 COT CRET EMAILAT FI 120 MARO PLUS 5 BUC 2022035 BURLAN EMAILAT FI 120X1000 MARO PLUS 5 BUC 2022034 BURLAN EMAILAT FI 120X500 MARO PLUS 5 BUC 2022009 BURLAN RECUPERATOR MARO 120 PATRAT PLUS 5 BUC 1020130 ROABA LIMEX 85L 1 BUC 1008073 APARAT TAIAT FAIANTA CU ULEI LT00150 1 BUC 1052407 MASINA GAURIT-INSUR. PERC. 710W BEH710 1 BUC
- Număr anunț
- DA26976208
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN HARGHITA (CUI 4245704)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.575,20 RON
- Valoare atribuită
- 3.575,20 RON
- Data publicării
- 04.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.