Atribuită
Cumpărare directă
Pelerina de ploaie impermeabila, cu gluga. Caracteristici si avantaje: • material usor-PVC fara suport textil; • lungime mare-pana sub genunchi; • toate cusaturile sunt lipite; • doua buzunare frontale, cu clape de protectie pentru a impiedica patrunderea apei; • maneci ajustabile cu capse; • fante de ventilare sub brate si pe spate.
- Număr anunț
- DA26942980
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL SACELE (CUI 4317665)
- Furnizor / câștigător
- ALEROX DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 38990940)
- Cod CPV
- 18221100-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.000 RON
- Valoare atribuită
- 3.000 RON
- Data publicării
- 02.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.