Atribuită
Cumpărare directă
PACHET MATERIALE BIROTICA+PAPETARIE (folii dcoument-2 seturi, dosare pvc - 50 buc, marker tabla-3buc, biblioraft-6 buc, pic corector-5 buc, pix -6 buc, plic lc6-14, plic lc5-14buc, carton colorat- 2 seturi, carton alb-100 buc, hartie creponata-2 seturi, hartie glace -2 seturi, creioane colorate-14 seturi, bloc desen-14 buc, carioci-14 seturi, acuarele 14 buc, pensoane 3 seturi, plastilina 14 buc, roller pilot 14 buc, rezerva pilot 14 buc, creion 14 buc, stilou 14 buc, patron cerneala set 100 buc 1 set, lipici 14 buc, aracet 2 buc, scotch mic 2 buc, scotch mare 1 buc, smiley faces 10 buc, caiet a5 48 file matematica 14 buc, caiet tip 1 14 buc, caiet tip 2 14 buc)
- Număr anunț
- DA27026838
- Autoritate contractantă
- Municipiul Vatra Dornei (CUI 7467268)
- Furnizor / câștigător
- DAKORE ADVERT SRL (CUI 27058969)
- Cod CPV
- 22900000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.147,14 RON
- Valoare atribuită
- 1.147,14 RON
- Data publicării
- 10.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.