Atribuită
Cumpărare directă
- cateter toracic cu trocar CH 14- 3 BUC; CH 24 - 2 BUC - trocar cu: - varf taietor triplu fatetat; sau - cu varf bont - cateter din silicon cu ochi laterali, metric si linie radioopaca - peretele flexibil al tubului confera o interfata tesut; - tub ermetic si o curgere lina, dispune de varf conic pentru o insertie facila si sigura; - este prevazut cu marcaje precise de adancime din cm in cm incepand de la 2 cm de capatul distal, conector conic cu orificiu larg, integral; - capat distal deschis; - marcaj CE - ambalat Individual, 10buc/cut DESCRIERE: VALVA DRENAJ TORACIC HEIMLICH: - o valva anti-reflux cu aplicatie in drenajul toracic care impiedica fluxul de aer catre pacient si permite drenajul impiedicand totodata strangerea cateterului. Valva Heimlich este echipata cu un conector conic dublu care: - la un capat se conecteaza cateterul toracic - la un capat se conecteaza la un sistem de colectare (PUNGA/BORCACN) PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA
- Număr anunț
- DA26944543
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Turda (CUI 4287971)
- Furnizor / câștigător
- NEW ELLE MEDICAL SRL (CUI 27451231)
- Cod CPV
- 33141642-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 209,90 RON
- Valoare atribuită
- 209,90 RON
- Data publicării
- 02.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.