Atribuită
Cumpărare directă
Muzeul National de Istorie a Transilvaniei din Cluj-Napoca, str. C. Daicoviciu nr.2 CIF 4722536 doreste sa achizitioneze urmatoarele mteriale pentru montare expozitie :: 1) Placaj cofraj 15x2440x1220 mm = 5 buc., 2) Policarbonat solid, transparent = 3 buc, 3) Cleste de masă = 8 buc, 4) Vopsea alchidica pentru lemn/ metal, interior/exterior, negru 2,5l = 1 buc. 5) Riglă lemn nerindeluită pin 2400x50x30 mm = 5 buc., 6) Panou lemn molid cal. B, 2000x200x18 mm = 5 buc., 7) Șaibă polibarbonat, clar, 6x30 mm = 1 pungă, 8) Folie protecție mobilier, 12,5x4 m = 10 buc., 9) Șurub pentru lemn, autofiletant, 4x50 mm = 5 pungi, 10) Cuie construcții, oțel, 3x60 mm, 1000g = 1 cutie, 11) Șurub pentru lemn, autofiletant, 4x40 mm = 5 cutii, 12) Șurub pentru lemn, autofiletant, 4,5x60 mm = 5 pungi, 13) Diluant vopsea/lac, 0,9l = 1 buc., 14) folie protecție mobilier – Lumytools LT 07668, 0,03 mm, 5x4 m = 12 buc., necesare pentru amenajarea expoziției temporare intitulate ”ISTORIILE CLUJULUI”, iar materialele pentru confecționarea în regim propriu a 4 podiumuri pentru expunerea pieselor de mari dimensiuni în cadrul aceleiași expoziții .
- Număr anunț
- DA26942839
- Autoritate contractantă
- Muzeul National de Istorie a Transilvaniei (CUI 4722536)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44171000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.211,47 RON
- Valoare atribuită
- 2.211,47 RON
- Data publicării
- 02.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.