Atribuită Cumpărare directă

PET40E2224G8GB1TB3Y-05 Dell PowerEdge T40 Tower Server,Intel Xeon E-2224G 3.5GHz(4C/4T),8GB(1x8GB)2666MT/s DDR4 ECC UDIMM,1TB 7.2K RPM SATA(3.5" Chassis with up to 3 Hard Drives),DVD +/-RW,3Yr NBD 1 "KINGSTON 480GB SSDNow A400 SATA3 6Gb/s 6.4cm 2.5inch 7mm height / up to 500MB/s Read and 450MB/s Write SA400S37/480G" 1 "SEAGATE Desktop Barracuda 7200 2TB HDD 7200rpm SATA serial ATA 6Gb/s NCQ 256MB cache 89cm 3.5 inch ST2000DM008" 1 MONITOR PHILIPS 23.8″, home or office, IPS, Full HD, 1920 x 1080, 60 Hz, Wide, 250cd/mp, 5 ms, VGA, HDMI, boxe incorporate, „243V7QDAB” 1 "UPLI-LI150KE-CG01B Produs: nJoy | Keen 1500 | Line interactive | 1500 VA | 900 W | Simulated Sine Wave | Tower | Faza intrare Monofazat | Faza iesire Monofazat | Conectori intrare Schuko | Conectori iesire 4 x Schuko | GARANTIE BATERIE 12 LUNI " 1 920-004508 LOGITECH Wireless Desktop MK270 - EER - US International 1

Număr anunț
DA26971763
Autoritate contractantă
COMUNA COZMESTI (CUI 4540623)
Furnizor / câștigător
QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
Cod CPV
30145000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.152 RON
Valoare atribuită
3.152 RON
Data publicării
04.12.2020 00:00
Data finalizării
07.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.152 RON

din 3.152 RON estimat