Atribuită Cumpărare directă

FATA MASA 1 BUC X 33.61LEI/BUC, HARTIE ROLA 2 BUC X 10.085 LEI/BUC, LACAT 3 BUC X 5.8833 LEI/BUC, MANUSI 4 PER X 10.085 LEI/PER

Număr anunț
DA26977940
Autoritate contractantă
Comuna Varadia de Mures (CUI 3519208)
Furnizor / câștigător
COJOCARU IMPORT EXPORT SRL (CUI 6601166)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
111,77 RON
Valoare atribuită
111,77 RON
Data publicării
04.12.2020 00:00
Data finalizării
07.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

111,77 RON

din 111,77 RON estimat