Atribuită
Cumpărare directă
BONAMENTE PENTRU ACADEMIA ROMANA IASI - BIBLIOTECA ACADEMIEI ROMANE FILIALA IASI ADEVĂRUL + Weekend (luni – joi şi supliment vineri) -1 Abonament-12 LUNI (Ian. - Dec. 2021) ROMÂNIA LIBERĂ (luni -vineri )-1 Abonament - 12 LUNI (Ian. - Dec. 2021) ZIARUL DE IAŞI (luni – sâmbătă) -1 Abonament - 12 LUNI (Ian. - Dec. 2021
- Număr anunț
- DA27006188
- Autoritate contractantă
- ACADEMIA ROMANA FILIALA IASI (CUI 4540917)
- Furnizor / câștigător
- COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI 427410)
- Cod CPV
- 79980000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.468,92 RON
- Valoare atribuită
- 1.468,92 RON
- Data publicării
- 08.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.