Atribuită Cumpărare directă

CARUCIOR TIP LIZA - 4 BUCATI, CARUCIOR PLATFORMA PLIABIL - 2 BUCATI, SCARA OTEL 3 TREPTE, ANTIALUNECARE - 5 BUCATI. CONFORM OFERTA. TRANSPORT GRATUIT.

Număr anunț
DA26975439
Autoritate contractantă
Serviciul Public de Impozite, Taxe si alte Venituri ale Bugetului Local (CUI 14260477)
Furnizor / câștigător
VIVA METAL DECOR SRL (CUI 17295275)
Cod CPV
34911100-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.049,59 RON
Valoare atribuită
2.049,59 RON
Data publicării
04.12.2020 00:00
Data finalizării
08.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.049,59 RON

din 2.049,59 RON estimat