Atribuită Cumpărare directă

PACHET PIESE , ACCESORII SI CONSUMABILE MOTOUNELTE Lant RS .325 40CM - 3 BUC KIT ULEI FOREST+ 3L - 4 BUC TAXA MEDIU 0,3 LEI/KG KIT ULEI 1L - 3 BUC TAXA MEDIU 0,3 LEI/KG Pila rotunda 4,8 x 200 mm - 3 BUC Sina 40CM 1,6 .325 - 3 BUC BUCSA - 1 BUC CUTIT - 1 BUC

Număr anunț
DA26992163
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA FRUMUSENI (CUI 29026750)
Furnizor / câștigător
FOX IMPEX SRL (CUI 11866127)
Cod CPV
42670000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.035,10 RON
Valoare atribuită
1.035,10 RON
Data publicării
07.12.2020 00:00
Data finalizării
08.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.035,10 RON

din 1.035,10 RON estimat