Atribuită Cumpărare directă

DISPOZITIVE PENTRU LAPTOP HP 250 SSD/HDD Enclosure Adata ED600, 2.5, USB 3.1, Rezistent la apa, Rezistent la praf, Rezistent la socuri, Negru SSD Patriot Spark, 256GB, 2.5", SATA3, rata transfer r/w: 520/430 mb/s

Număr anunț
DA26990141
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 16 (CUI 29034036)
Furnizor / câștigător
PROPC S.R.L. (CUI 13226450)
Cod CPV
30100000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
186,37 RON
Valoare atribuită
186,37 RON
Data publicării
07.12.2020 00:00
Data finalizării
08.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

186,37 RON

din 186,37 RON estimat