Atribuită Cumpărare directă

RAR VALCEA ( 712/07.12.2020 ) : Reparatie multifunctional CONFORM Deviz 762/02.12.2020 Tip aparat Denumire piesa/lucrare Nr. buc Pret unitar Pret total Total general TOSHIBA e-Studio 165 Reconditionare modul developare 1 275.00 275.00 275.00

Număr anunț
DA27028787
Autoritate contractantă
REGISTRUL AUTO ROMAN - R.A. (CUI 1590236)
Furnizor / câștigător
XEROSERVICE SRL (CUI 13875660)
Cod CPV
50313200-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
275 RON
Valoare atribuită
275 RON
Data publicării
10.12.2020 00:00
Data finalizării
10.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

275 RON

din 275 RON estimat