Atribuită Cumpărare directă

Servicii de deszapezire pentru Comuna Tamadau Mare, Judetul Calarasi pentru sezonul de iarna 2020-2021. Perioada 07.12.2020 - 15.03.2021. Indepartarea zapezii de pe carosabil si imprastiere cu material antiderapant. Toate utilajele sunt dotate cu combustibil. Pretul lucrarii se stabileste de catre autoritatea contractanta. Buldoexcavator: tarif orar 150,00 lei fara TVA pe oara in mars cu deservent si cu motorina inclusa. Buldoexcavator: tarif orar 50,00 lei fara TVA pe oara la dispozitia autoritatii contractante cu deservent si cu motorina inclusa. Incarcator frontal volla; tarif orar 60,00 lei fara TVA pe ora stationare si 230,00 lei fara TVA pe ora in mars cu deservent si cu motorina inclusa. Tractor cu plug si imprastiere material antiderapant: tarif orar 50,00 lei fara TVA pe ora stationare si 230,00 lei pe ora in mars cu deservent si cu motorina inclusa.

Număr anunț
DA26990885
Autoritate contractantă
Comuna Tamadau Mare (CUI 3966346)
Furnizor / câștigător
TĂNASE MIHĂIŢĂ ADRIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 38041687)
Cod CPV
90620000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
135.000 RON
Valoare atribuită
135.000 RON
Data publicării
07.12.2020 00:00
Data finalizării
07.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

135.000 RON

din 135.000 RON estimat