Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de înregistrare video si montaj video - 2 lecţii educative pentru promovarea alimentatiei sanatoare si prevenirea bolilor cardio-vasculare Filmare si montaj in format FullHD* Materiale predate in format MP4 *Formatul video FullHD are o rezolutie de 1920x1080 pixeli.
- Număr anunț
- DA27019771
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina si Farmacie "Iuliu Hatieganu" Cluj-Napoca (CUI 4288047)
- Furnizor / câștigător
- FOTO PROMPT S.R.L. (CUI 29167903)
- Cod CPV
- 92111250-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.800 RON
- Valoare atribuită
- 1.800 RON
- Data publicării
- 09.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.