Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul contine: Flipchart mobil Mobilechart Pro, 2x3 327021539 6 499.00 Lei 2,994.00 Lei Capsator 50 coli cu capsare usoara SMART 322021441 5 29.80 Lei 149.00 Lei Capse 24/6, 1000 buc/cutie, OFFICE POINT 550012101 10 1.40 Lei 14.00 Lei Capsator 40 coli OFFICE PRODUCTS - Culoare: albastru 310051418 5 19.80 Lei 99.00 Lei Capsator LEITZ NeXXt Series 5501 - Culoare: rosu 5155011 4 36.00 Lei 144.00 Lei Perforator metalic OFFICE PRODUCTS, 40 coli - Culoare: negru 311051018 4 36.00 Lei 144.00 Lei Set fluid corector + solvent STANGER 310031045 5 7.20 Lei 36.00 Lei Mouse wireless TRUST Yvi - Culoare: alb 523040915 6 49.90 Lei 299.40 Lei Decapsator OFFICE POINT - Culoare: albastru 5400001 4 2.40 Lei 9.60 Lei Agrafe birou colorate, 28mm, 100 buc/cutie, OFFICE POINT 5500081 5 1.60 Lei 8.00 Lei
- Număr anunț
- DA26992075
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala "Veniamin Costachi" Sinesti (CUI 17169447)
- Furnizor / câștigător
- SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
- Cod CPV
- 30192000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.274,78 RON
- Valoare atribuită
- 3.274,78 RON
- Data publicării
- 07.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.