Atribuită
Cumpărare directă
DISNEY. INTORS PE DOS 18 buc DISNEY. WINNIE DE PLUS SI COPACUL CU MIERE 18 buc DISNEY. REGATUL DE GHEATA. AURORA BOREALA. Luminile Nordului18 buc DISNEY. INTORS PE DOS 17 buc DISNEY. WINNIE DE PLUS SI COPACUL CU MIERE 17 buc SINGURI ACASA. Totul despre animalele de companie. Peste 100 de autocolante 17 buc DISNEY. POVESTEA JUCARIILOR. Vol 2 5 buc DISNEY. IMPARATUL VRAJIT 5 buc CE-MI PLACE CEL MAI MULT LA CUM SUNT EU. Trace Moroney. reeditare 5 buc DISNEY. POVESTEA JUCARIILOR. Vol 2 1 buc DISNEY. IMPARATUL VRAJIT 1 buc CE-MI PLACE CEL MAI MULT LA CUM SUNT EU. Trace Moroney. reeditare 1 buc MITOLOGIA. Calul troian 6 buc DISNEY. REGATUL DE GHEATA. SARBATORI CU OLAF. Traditii de sarbatoare 6 buc UNICORNUL FERMECAT. Activitati de Craciun 6 buc MITOLOGIA. Calul troian 6 buc LETI SI LUCA. Vine Craciunul. Ruth Wielockx 6 buc INCREDIBILUL HULK. INCEPUTURILE 6 buc PISICUTA FERMECATA. O trasnaie in miez de noapte. Sue Bentley 11 buc ISTORIA ROMANIEI PENTRU COPIII CURIOSI. Lectura si activitati. Magda Stan 11 buc DISNEY. SOY LUNA. Stil si pasiune 11 buc RAPIT DE PIRATI. Robert Louis Stevenson. reeditare 12 buc AVENTURI LA CONACUL PENHALLOW. Copacul secretelor. Holly Webb 12 buc ISTORIA ROMANIEI PENTRU COPIII CURIOSI. Lectura si activitati. Magda Stan 12 buc JURNALUL LUI MAL. Descendentii. reeditare24 buc CAINELE DIN BASKERVILLES. A.C. Doyle24 buc ISTORIA ILUSTRATA A ROMANILOR PENTRU ELEVI. Magda Stan. reeditare 24 buc STAR WARS. O noua speranta. Printesa, ticalosul si pustiul de la ferma
- Număr anunț
- DA27005346
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA ARSURA (CUI 3552077)
- Furnizor / câștigător
- IDEA PAPEL DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 42179344)
- Cod CPV
- 22113000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.142,86 RON
- Valoare atribuită
- 7.142,86 RON
- Data publicării
- 08.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.