Atribuită Cumpărare directă

Ghirlanda luminoasa cu led-uri pentru iluminat festiv de sarbatori Caracteristici principale : Lungime = 8 metri Cadere = 0,5-0,3 m Lumini disponibile : - led multicolor - led alb cu flash - led albastru cu flash Mediul de utilizare : - exterior Rezistenta la apa si temperaturi scazute

Număr anunț
DA27029251
Autoritate contractantă
Comuna Tatarani (Primaria Tatarani) (CUI 4344430)
Furnizor / câștigător
MALOREX IMPEX CONSTRUCT S.R.L. (CUI 39049441)
Cod CPV
31522000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.500 RON
Valoare atribuită
4.500 RON
Data publicării
10.12.2020 00:00
Data finalizării
11.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.500 RON

din 4.500 RON estimat