Atribuită Cumpărare directă

KAIZER 8X26.3, CARNATI TARANESTI 14X21.5, MUSCHI FILE 7X26, CRENWURSTI 8X18, CABANOS 8X21.7, TOBA 6X14.9, SALAM TARANESC 6X17.3

Număr anunț
DA26969737
Autoritate contractantă
CENTRUL DE INGRIJIRE SI ASISTENTA BOZIENI (CUI 2613958)
Furnizor / câștigător
INDUSTRIALIZAREA CARNII (KOSAROM) SA (CUI 1997087)
Cod CPV
15131400-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.204,20 RON
Valoare atribuită
1.204,20 RON
Data publicării
04.12.2020 00:00
Data finalizării
08.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.204,20 RON

din 1.204,20 RON estimat