Atribuită Cumpărare directă

Reparare centrala termica primaria Rasova Inlocuire automatizare

Număr anunț
DA26996162
Autoritate contractantă
COMUNA RASOVA (CUI 4514675)
Furnizor / câștigător
TEHNOSERVICE INSTAL SRL (CUI 21914604)
Cod CPV
45251200-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.849 RON
Valoare atribuită
1.849 RON
Data publicării
08.12.2020 00:00
Data finalizării
09.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.849 RON

din 1.849 RON estimat