Atribuită
Cumpărare directă
HARTIE COPIATOR A4 TOP 56 HARTIE COPIATOR A3 TOP 2 CARTUS HP CE285 (CANON CRG 725 ) BUC 2 CARTUS CANON CEXV33 BUC 2 DOSAR PVC BUC 230 CAPSE 24/6 BUC 5 DOSAR SINA ALB BUC 125 FLUID CORECTOR 20ML BUC 4 BANDA ADEZIVA 19X30 BUC 2 BANDA ADEZIVA 12X10 BUC 3 BANDA ADEZIVA 48X66 BUC 2 PLIC C4 229X324 BUC 100 PLIC C5 BUC 155 PLIC A4 BURDUF 5 CM BUC 100 PLIC C6 114X162 70G BUC 100 LIPICI STICK KORES 40G BUC 3 MARKER EVIDENTIATOR VF.TESIT DIV. CULORI BUC 2 IMPRIMATE A4 BUC 5 REGISTRU INTRARE-IESIRE CARTONAT BUC 3 CUTIE ARHIVARE BUC 20 SFOARA BUMBAC BUC 10 BIBLIORAFT MARMORAT 75MM,50MM BUC 6 PIX KORES 1.0MM BUC 14 RIGLA PLASTIC 30CM BUC 1 BON CONSUM
- Număr anunț
- DA27022838
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA JUDETEANA PENTRU CULTURA BRAILA (CUI 4343249)
- Furnizor / câștigător
- OFFICE MAX SRL (CUI 13791055)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.096,74 RON
- Valoare atribuită
- 2.096,74 RON
- Data publicării
- 09.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.