Atribuită
Cumpărare directă
diverse sortimente de dulciuri ( 75G SNICKERS SUPER KSIZE, 100G MILKA CIOC CREMA BISC OREO, KINDER BUENO WHITET, 300G ALKA PRAJITURA CASEI CACAO, 85G 7 DAYS CROIS MAX CACAO, 128G MILKA JAFFA CHOCOMOUSSE, 66G OREO BISCUITI , 180G ALFERS NAP CR CACO GKAZ, 46G JOE XXL NAP CREMA LAPTE,123G NICOLE CIOCO PACHET MOS, 500G ARO BOMBOANE POM JELEU M, 100G HARIBO BOMB GUMATE URSULE, 75G SUGUS JELLYMANIA URSI, 35G HUBBA BUBBA , 0.4L TEDI PAY STILL DRINK, SACOSA X MAS CU MANER)
- Număr anunț
- DA26969568
- Autoritate contractantă
- COMUNA SURA MARE (PRIMARIA SURA MARE) (CUI 4241184)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 15842300-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.475,10 RON
- Valoare atribuită
- 15.475,10 RON
- Data publicării
- 04.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.