Atribuită
Cumpărare directă
Casti PROMATE gearPod-iS2, Cu Fir, In-Ear, Microfon, negru - 600 bucati. Se vor distribui ca materiale promotionale cu ocazia evenimentului "Ziua Publica" desfasurat in anul III de proiect “R&C - Recunoaste si schimbă”, co-finantat de Comisia Europeana prin Contractul de grant - External actions of the European Union – EuropeAid CSO - LA/2017/388-053.
- Număr anunț
- DA26997041
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA BAIA MARE (CUI 14728757)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 32342100-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.078 RON
- Valoare atribuită
- 9.078 RON
- Data publicării
- 08.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.