Atribuită Cumpărare directă

B-112-KRK Inlocuit bielete antiruliu,inlocuit transmisie longitudinala,inlocuit amortizoare spate,inlocuit becuri,inlocuit stergator parbriz

Număr anunț
DA27004355
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA STRAZILOR BUCURESTI (CUI 4433872)
Furnizor / câștigător
AUTO COBALCESCU SRL (CUI 1590376)
Cod CPV
50112000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.370,97 RON
Valoare atribuită
4.370,97 RON
Data publicării
08.12.2020 00:00
Data finalizării
10.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.370,97 RON

din 4.370,97 RON estimat