Atribuită
Cumpărare directă
Videoproiector OPTOMA 1 buc, Aparat foto DSLR Canon 2 buc, Tableta Huawei MatePad Pro, Octa-Core 1 buc, Televizor Smart LED Sony BRAVIA 4 buc, Flipchart magnetic A+, 70×100 cm 1 buc, HDD extern WD Elements Portable, 2TB 3 buc, Card de memorie SanDisk Ultra MicroSDHC, 32GB 2 buc, Geanta Laptop Trust Atlanta 6 buc, Multifunctional laser color HP LaserJet 2 buc. Contractul este atasat de catre autoritatea contactanta. Documente necesare: a) factura fiscala ; b) proces verbal de predare primire a produselor; c) certificate de garantie; d) declaratie de conformitate; mai putin Transport inclus in pret.
- Număr anunț
- DA26887310
- Autoritate contractantă
- Federatia Romana De Arte Martiale (CUI 4203571)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
- Cod CPV
- 38652120-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.442,91 RON
- Valoare atribuită
- 13.442,91 RON
- Data publicării
- 23.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.