Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de Dirigenţie de şantier pentru execuţia lucrărilor, în cadrul proiectului „CREŞTEREA EFICIENŢEI ENERGETICE A BLOCURILOR DE LOCUINŢE ÎN MUNICIPIUL BAIA MARE – CF 4", Cod SMIS: 118895. REABILITAREA TERMICĂ A BLOCURILOR: Bd Bucuresti Nr. 28, Bd Decebal Nr. 2, Bd Decebal Nr. 12, Bd Decebal Nr. 14, Bd Decebal Nr. 20, Bd Independentei Nr. 20, Str. Victoriei Nr. 45A, Municipiul Baia Mare, jud. Maramures.
- Număr anunț
- DA26886664
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL BAIA MARE (CUI 3627692)
- Furnizor / câștigător
- ECOLOGICAL DESIGN & GARDNEING (CUI 40959866)
- Cod CPV
- 71520000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 75.000 RON
- Valoare atribuită
- 75.000 RON
- Data publicării
- 23.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.