Atribuită Cumpărare directă

TK475 (TK-475) CARTUS TONER BLACK (15000 PAG) COMPATIBIL KYOCERA MITA FS6025 FS6030 (**) PRODUS PREMIUM 100% NOU, NU ESTE REINCARCAT, REMANUFACTURAT SAU RECICLAT GARANTIE 36 LUNI MARCAJ UE IN PROCESUL DE FABRICATIE AU FOST RESPECTATE STANDARDELE DE CALITATE (ISO 9001) SI STANDARDELE DE MEDIU (ISO 14001) AMBALATE IN CUTII INSCRIPTIONATE CU MARCA PRODUCATORULUI IN CAZUL IN CARE PRODUSUL NU FUNCTIONEAZA , VA FI SCHIMBAT FARA NICI UN COST SUPLIMENTAR IN TERMEN DE 3 ZILE DE LA SESIZARE LISTA ECHIPAMENTE CE FOLOSESC ACEST CONSUMABIL: * Kyocera FS-Serie (6025, 6025 D, 6025 DN, 6025 N, 6025 T, 6025 TN, 6030, 6030 D, 6030 DN, 6030 N, 6030 T, 6030 TN, 6525, 6525 MFP, 6530, 6530 MFP) * Olivetti D-Copia-Serie (303 MF) * Triumph-Adler DC-Serie (6025, 6025 P, 6030) * Utax CD-Serie (5025, 5025 P, 5030) PERSOANE DE CONTACT: Corina Dobrin 0731.372.434 sau Corina Paun 0731.372.430

Număr anunț
DA27000623
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII UM02003 (CUI 4304673)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
259,80 RON
Valoare atribuită
259,80 RON
Data publicării
08.12.2020 00:00
Data finalizării
10.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

259,80 RON

din 259,80 RON estimat