Atribuită
Cumpărare directă
200 buc Prestigio Grace 4891 4G/LTE Single SIM card, have call function, 10.1"(800*1280) IPS on-cell display, 2.5D TP, LTE, up to 1.6GHz octa core processor, android 9.0, 3G+32GB, 0.3MP+2MP, 5000mAh battery Rata lunara 12 rate 2162.16 EUR Pret total 12 rate 25945.92 EUR 1 EURO = 4.8730 Lei
- Număr anunț
- DA26897309
- Autoritate contractantă
- Comuna Rasuceni (Primaria Comunei Rasuceni Judetul Giurgiu) (CUI 5026788)
- Furnizor / câștigător
- ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
- Cod CPV
- 30213200-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 126.434,47 RON
- Valoare atribuită
- 126.434,47 RON
- Data publicării
- 24.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.