Atribuită Cumpărare directă

300mg/3ml SOL. INJ. Cutie x 5 fiole din sticla bruna x 3ml solutie injectabila ANGELINI PHARMACEUTICALS ROMANIA SRL

Număr anunț
DA26886386
Autoritate contractantă
SPITALUL GENERAL C.F. PLOIESTI (CUI 2844375)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI 335278)
Cod CPV
33674000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.270 RON
Valoare atribuită
1.270 RON
Data publicării
23.11.2020 00:00
Data finalizării
24.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.270 RON

din 1.270 RON estimat