Atribuită Cumpărare directă

MUFA PE 50-7 BUC,SACOSE-1 BUC,TIJA 375-100 BUC,PIESA SUSPENDARE CD-100 BUC,RIGIPS DE PERETE 2600*1200-20 BUC,MP 75 30KG-15 SACI,CIMENT 40KG BICAZ-4 SACIPIESA BRANSARE 50*1-1 BUC,NIPLU RED.BR 1''1/2-1''-1 BUC,RACORD PE 50*1''1/2 FE-1 BUC,ROB.APA PVC 1''1/2 HOL-FI-1 BUC,TUB CAMIN APA 1000MM H=1000MM CLASA C16/20-1 BUC,CAPAC TUB CAMIN APA-1 BUC,TRANSPORT-1 BUC

Număr anunț
DA26890125
Autoritate contractantă
COMUNA SARU DORNEI (CUI 4326884)
Furnizor / câștigător
DEPOZIT ANGRO AIS TRADING SRL (CUI 743153)
Cod CPV
44000000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.393,53 RON
Valoare atribuită
1.393,53 RON
Data publicării
24.11.2020 00:00
Data finalizării
27.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.393,53 RON

din 1.393,53 RON estimat