Atribuită Cumpărare directă

SURUBURI 3*25.21RON CUIE 1*58.83RON ROBINET 2'' 1*162.18RON INSTALATII 1*25.21RON PRETURILE SUNT FARA TVA

Număr anunț
DA26886959
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL TERITORIAL AL POLITIEI DE FRONTIERA SIGHETU MARMATIEI (CUI 4296406)
Furnizor / câștigător
KARYLUCA INSTAL SRL (CUI 27826188)
Cod CPV
44400000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
321,85 RON
Valoare atribuită
321,85 RON
Data publicării
23.11.2020 00:00
Data finalizării
24.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

321,85 RON

din 321,85 RON estimat