Atribuită Cumpărare directă

PARCHET FP560 12MM 7PL AC5 1.864MP/PAC-61.51 MP,FOLIE PEE 2MM*1.0ML[150M/ROLA]-60 MP,COLT INT SMART-20 BUC,COLT EXT SMART-8 BUC,TERMINATII ST/DR SMART-6 BUC,IMBINARE SMART-20 BUC,PLINTA SMART 2.5M-16 BUC,

Număr anunț
DA26890428
Autoritate contractantă
COMUNA SARU DORNEI (CUI 4326884)
Furnizor / câștigător
DEPOZIT ANGRO AIS TRADING SRL (CUI 743153)
Cod CPV
44000000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.930,98 RON
Valoare atribuită
2.930,98 RON
Data publicării
24.11.2020 00:00
Data finalizării
27.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.930,98 RON

din 2.930,98 RON estimat