Atribuită Cumpărare directă

Asigurare auto RCA - auto marca Dacia Logan MCV, capacitatea cilindrica 1461 cmc, masa max.autorizata 1860 kg, putere 50 kw, fara fransize,valabilitate 12 luni, prima de asigurare 506.14 lei, plata integrala.

Număr anunț
DA26948328
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU SUCEAVA (CUI 4244954)
Furnizor / câștigător
ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
506,14 RON
Valoare atribuită
506,14 RON
Data publicării
02.12.2020 00:00
Data finalizării
03.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

506,14 RON

din 506,14 RON estimat