Atribuită
Cumpărare directă
Banca scolara simpla reglabila individuala pentru o 1 persoana 700x500xh810 mm NUMAR REFERINTA: OGSC DN1 16470810 DNS COD SI DENUMIRE CPV: 39160000-1 MOBILIER SCOLAR (REV.2) UNITATE DE MASURA: bucata DESCRIERE: COD INTERN: 16470810 PRET : FARA MONTAJ - 139 lei / bucata fara tva
- Număr anunț
- DA26905734
- Autoritate contractantă
- CLUBUL COPIILOR, MUNICIPIUL CAMPINA (CUI 29083314)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 39160000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.112 RON
- Valoare atribuită
- 1.112 RON
- Data publicării
- 25.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.