Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de Dirigenţie de şantier pentru execuţia lucrărilor, în cadrul proiectului ”CREȘTEREA EFICIENŢEI ENERGETICE A BLOCURILOR DE LOCUINŢE ÎN MUNICIPIUL BAIA MARE - CF6 – REABILITAREA TERMICĂ A BLOCURILOR: I. L. Caragiale nr. 11, V. Babeş nr. 19, D. Cantemir nr. 3, D. Cantemir nr. 7 şi C. Porumbescu nr. 2”, cod SMIS 118514.
- Număr anunț
- DA26886763
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL BAIA MARE (CUI 3627692)
- Furnizor / câștigător
- ECOLOGICAL DESIGN & GARDNEING (CUI 40959866)
- Cod CPV
- 71520000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 40.000 RON
- Valoare atribuită
- 40.000 RON
- Data publicării
- 23.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.