Atribuită Cumpărare directă

Saltea profesionala 2x0.8x0.7, saltea gonflabila tip triunghi; - Dimensini: Grosime 15cm 1x0.6x0.1m.; H15 Pro 2x0,8x0,7 m - Culoare suprafață albastră / fețe gri deschis Marcaje opționale - supapă gri; manerele - cu 6 inele d și 2 curele pentru reglarea unghiului de suprafață - Geantă de transport inclusă. - Greutate 10 kg; - Suprafață țesută cu material HEYtex cu perete dublu (DWF); materialul durabil, puternic și rigid, care asigura putere de recuperare și distribuția a presiunii pentru performanțe optime - trei zone de utilizator de dimensiuni diferite, combinate cu un rebound, utilizare in diferite moduri, - trambulină, trampolină, pantă înclinată, tunel târâtor - Garanție minim 5 ani

Număr anunț
DA26900390
Autoritate contractantă
Clubul Sportiv Universitar Oradea (CUI 8783960)
Furnizor / câștigător
TARABOSTES S.R.L. (CUI 18394315)
Cod CPV
39522510-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.752,11 RON
Valoare atribuită
4.752,11 RON
Data publicării
24.11.2020 00:00
Data finalizării
25.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.752,11 RON

din 4.752,11 RON estimat