Atribuită
Cumpărare directă
jacheta tech zeus 1buc 167,23 trening Iris 1buc 147,06 trening zeus devil 1buc 130,25 pantalon nilo 2buc 75,63 adidas c.706s 1buc 151,26 hanorac crew iv 1buc 134,45 antartide 1buc 121,85 Trening relax fauno 1buc 100.00 ATENTIE!!! PRODUSELE VOR FI FACTURATE DETALIAT! ACHIZITIONAND ACEST PACHET SUNTETI DE ACORD CU FACTURAREA DETALIATA!!
- Număr anunț
- DA26936931
- Autoritate contractantă
- LICEUL CU PROGRAM SPORTIV "IOLANDA BALAS SOTER" BUZAU (CUI 4385430)
- Furnizor / câștigător
- AMA FORTUNA SPORTS SRL (CUI 34310553)
- Cod CPV
- 37400000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.103,36 RON
- Valoare atribuită
- 1.103,36 RON
- Data publicării
- 27.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.